středa 5. prosince 2018

SOBOTNÍ ODPOLEDNE S HB PRAHA

V sobotním odpoledni  prvního prosincového dne dorazil na domácí palubovku soupeř z Prahy se kterým jsme v této sezóně potkali poprvé. V úvodní části prvního zápasu se hráčky vzájemně „oťukávaly“ a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Zlepšenou obranou v další periodě jsme pražačkám povolili vstřelit pouhé dva koše, takže již v poločase jsme získali více jak 10-ti bodový náskok. A protože dobrá činnost v obraně pokračovala i v dalším průběhu střetnutí, rozdíl ve skóre narůstal až do závěrečné sirény.
         Pod dojmem předchozího lehkého vítězství vstoupily benešačky do druhého zápasu dost lehkomyslně a soupeř toho hned využil (1.čtvrt. 6 : 14 ). Dohnat rozdíl ve skóre se domácím hráčkám podařilo až v 8 minutě třetí části ( 29:28 ) a do konce střetnutí již žádný obrat ve vývoji utkání nedovolily.
         Za předvedené sportovní výkony patří všem dívkám veliký dík, a další pochvalu zaslouží všechny nové hráčky. Některé z nich se zapojily do hry poprvé, na palubovce se neztratily a svým nebojácným přístupem dopomohly k oběma vítězstvím.

BC BENEŠOV – HB BASKET PRAHA  48 : 18 ( 10:9, 26:13, 34:15 )
Body: Rýdlová 16, Hocková 12, Jiroušková 5, Zatloukalová 4, Kuldová 4, Hejrová 3,
         Jiráková 2, Pikalová 2
Trestné hody : 13/4 - 4/2
Fauly :  11 – 15

BC BENEŠOV – HB BASKET PRAHA  46 : 31 ( 6:14, 18:24, 33:28 )
Body:  Hocková 17, Hejrová 6, Rýdlová 6, Machačová 4,Jiráková 4, Pikalová 4, Kuldová 3, Zatloukalová 2
Trestné hody : 18/6 – 8/5
Fauly :  15 – 15

O následujícím víkendu 8. a 9.12. sehrají naše hráčky kvalifikační utkání o postup na Národní finále U13 s děvčaty z Kolína. V sobotu v 9,00 hod. nastupujeme k venkovnímu duelu a v neděli odpoledne od 16 hodin přivítáme kolíňačky v Dukle na domácí palubovce.